Doğru ürün,hızlı servis ve sonsuz müşteri

line
  • İş Yeri Adresi

  • Muradiye Mh. 17 Sk. No:17 Yunusemre, Manisa

ALTERA Tekstil & Ambalaj 2020 yılında kurulmuş bir firma olmasına rağmen,sektördeki tecrübesi uzun yıllara dayanmaktadır.Kurucuları ve profesyonel yöneticileri,20 yılı aşkın bir süredir İplik,Örme,Boyama ve oluklu Mukavva üretim tesislerinde üst düzey görevlerde bulunmuşlardır. Bu bilgi birikiminin ve tecrübenin verdiği güç,müşterilere hızlı ve kusursuz hizmetin yanısıra,sıfır hata anlayışı ile üretilen ürünleri sunabilme kabiliyetini sağlamaktadır.Dünyaca ünlü Ege pamuklarının yetiştiği,Ege Bölgesinin güzide kentlerinden Manisa Merkez Muradiye Sanayi Bölgesinde kurulu firmamız,Denizli-İzmir-Bursa-İstanbul güzergahında bulunması sebebi ile,özellikle bu hatta bulunan müşterilere çok hızlı servis vermemizi sağlamaktadır.

Çoğunlukla Pamuk elyafına dayalı iplikler (Ege,Amerikan,Organik,Better Cotton,Pima,Supima vb…) başta olmak üzere,selülozik gruplarda da (Modal,viskon,tencel vb…) müşterilerimize farklı alternatifler sunabilmekteyiz.

Ayrıca her ebatta oluklu mukavva koli,koli bandı,çift taraflı bant,strech film başta olmak üzere,müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçlarında da farklı ürünlermiz ve çözümlerimiz mevcuttur.

Birincil hedefi “koşulsuz müşteri memnuniyeti” olan firmamız,doğru ürün,hızlı servis ve satış sonrası destek prensipleri üzerine kurulmuş olup,bu prensiplerinden taviz vermeksizin yoluna devam etmektedir.